Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy na močové a pohlavní orgány

Primulus na podporu testosteronu 60 tablet

Primulus na podporu testosteronu 60 tablet

Ověřený zákazník Testuj.to Vladimír

• Obnova chuti k sexu.

Nádherné balení doplňku stravy PRIMULUS v sobě schovává něco, co jsem již cca 3 roky nezažil... Svůj podíl na tom samozřejmě má i nová partnerka, začátky s ní však byly přinejmenším "rozporuplné". Skutečné výsledky se dostavily po cca 3 měsících užívání.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Rychlá úleva
  • Skvělé složení
  • Velikost tabletek
  • Dávkování

Stačí brát jednu tabletku denně hned při prvním pociťování obtíží a je to do pár dní pryč. Velikost tabletek je přijatelná a dobře se polykají. Složení, které je za mě naprosto skvělé. Kombinace přírodních látek - vysoce koncentrovaného extraktu z kanadských brusinek vitamin D a extrakt ze zlatobýlu obecného. Tyto věci jsou pokladem v přírodě a není divu, že tak rychle dokáže pomoci s obtížemi.

Za mě moc velká spokojenost a doporučuji všem vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Velikost tabletek
  • Rychlý účinek
  • Spolehlivost

Urinal Akut je za mě sázka na jistotu! Doporučuji pořídit do každé lékárničky a s sebou na jakoukoliv dovolenou. Používala jsem při akutních potížích močových cest. Každý den jsem si dala 1 tabletku a po necelých dvou dnech jsem už skoro žádné pálení nepociťovala. Navíc jsou tabletky poměrně malé, takže se dobře polykají. Neváhejte a pořiďte.

Argin-In pro muže 180 tobolek

Argin-In pro muže 180 tobolek

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

množství/cena

MOVit TRIBULUS 90% Kotvičník 500mg 4v1 90 kapslí

MOVit TRIBULUS 90% Kotvičník 500mg 4v1 90 kapslí

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 30. srpna 2023

(naposledy upraveno 30. srpna 2023)

cena/výkon

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Rychlá úleva

Oceňuji že se tabletky velmi dobře polykají, a také, že stačí pouze jedna tabletka denně,což je velmi praktické. Úleva se dostaví velmi rychle, takže v porovnání s jinými léky z lékárny,které například doporučí lékař a jsou mnohem dražší, se můžou jít zahrabat.?

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Velikost tablet
  • Barva
  • Rychlý nástup úlevy

Urinal akut super výrobek. Má za mě skvělé složení obsahuje brusinky a Solidago (zlatobyl) plus jako bonus vitamin D. Je dobrý užívat jak preventivně tak při akutních potížích. Mě osobně zaucinkoval do 2.ho dne a pomohl mi od nepříjemných pocitů které jsou časté u zánětu močového měchýře.... pálení řezání. Při potížích si ho opět zakoupím opravdu funguje

Fyrosan Kotvičník + Maca 80 tbl

Fyrosan Kotvičník + Maca 80 tbl

Ověřený zákazník Bylinářství Jukl Černý

Zakoupeno v Bylinářství Jukl

• pomáhá

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Rychly nástup ulevy
  • Dosrupnost

Na urinal Akut se mi moc libi složení a také dostupnost, takže každý, kdo má problemy si muže Urinal Akut jednoduse koupit. Já teď v lete v období návštěv koupališť mám velke problemy a Urinal Akut opravdu pomaha a pomoc se dostaví opravdu ihned, takže já jsem moc spokojena!

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Složení s vitamínem D
  • 1 tableta denně
  • Tableta se mi hůř polyká

Přípravek Urinal Akut bych určitě doporučila. Vyhovuje mi přírodní složení s vysokým obsahem koncentrátu s kanadských brusinek a též je fajn přídavek vitamínu D.Snadnost dávkování-1 tableta denně, jen mne osobně se hůře polykají. Zabírají poměrně rychle již při začínajících příznacích. Hezká barva tablety.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Rychle zabírá
  • Vše ok

Doporučuji užívat tento doplněk stravy již od začátků příznaků. Potom zabere většinou hned u ušetříte si antibiotickou léčbu. Tablety se dobře polykaji a jsou cenově dostupné téměř pro všechny. Jej vhodný i pro děti, což je také plus. Krabička je hnusnå a již od prvního pohledu poznáme na co je přípravek určený

Ověřený zákazník Testuj.to Richard

• Nedrazdi žaludek

Oceňuji přírodní složení produktu bez chemických přípravků. Účinnost vyrobku jsem pocítil po týdnu užívání. Jsem s výrobkem maximálně spokojen. Tento produkt mi moc pomohl, neboť trpím na záněty močových cest koncem léta a začátkem podzimu. Rozhodně budu tento produkt užívat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Naila

• Velikost tabletky
  • Rychlý ucinek
  • Rychlá úleva od pálení
  • Design krabicky

Velice mne trápí problémy s mocovymi cestami, konkrétně pálení. Dlouho jsem hledala lék, který by mi pomohl od pálení ulevit až jsem dostala na vyzkoušení Urinal Akut a úleva se dostavila prakticky ihned. Po týdnu užívání Urinalu Akut nepociťuji žádné pálení při vylucovani a to se mi ještě u žádného léku nestalo. Tabletky jsou tak akorát velikostně, necítila jsem žádnou pachuť po pozření jako po klasických lecích, design krabicky je originální , mužů jen doporučit.

BrainMax Testoboss 100 vegan kapslí

BrainMax Testoboss 100 vegan kapslí

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 29. srpna 2023

• Produkt jsem si koupila na doporučení od mé kolegyně. Chtěla jsem díky němu řešit hormonální nerovnováhu v menopauze.
  • Cítila jsem se po něm strašně, jako po celkové otravě organizmu. Měla jsem urputný průjem, dávivé zvracení, bolela mě hlava, celkové vysílení.

Produkt jsem vyzkoušela několikrát, abych si byla jistá, že otrava byla opravdu po něm. A bohužel se mi potvrdilo, že do dvou hodin po užití preparátu jsem měla vždy stejné příznaky celkové otravy organizmu. Urputný průjem a zvracení, celkovou malátnost, otravu organizmu. Výrobci jsem napsala, velmi mě zamrzela jejich reakce. Vůbec je nezajímalo, že jsem se po výrobku otrávila a napsali mi, že reklamaci nepřijímají. Výrobek bych opravdu nikomu nedoporučovala. Měla jsem stejnou velmi špatnou reakci i po druhém výrobku stejné firmy a to Testamentu. Také jej velmi silně nedoporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Iva

• Rychlost účinku
  • Šetrné složení bez chemie
  • Málo tablet za tu cenu

Urinal je super. Jeden z mála léků co zabere už po 2 tabletkách. Je šetrný k tělu, takže ho mohu určitě doporučit všem ženám co nemusí "chemii" v lécích, chtějí se preventivně chránit, před nepříjemnými pocity při zánětu močových cest a určitě odpadne i časté běhání na WC během noci.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Tvar tabletky
  • Dostupnost
  • Složení

Výborné složení má přípravek Urinal Akut a jako první pomoc pro někoho kdo nepotřebuje nebo nechce hned k doktorovi je bezvadný. Vhodný tvar pilulky, dobře se poliká a nerozpouští se v ústech. Rozhodně si ho při potížích a případně i jen tak preventivně koupím. Mohu ho jen doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Rychlá úleva od bolesti
  • Male množství

Problémy s pálením na intimních místech a močoviny cesty jsem měla už hodně dlouho a po vyzkoušení Urinal Akut jsem pocítila velkou úlevu a bolest rychle odezněla. Hlavně jsem ráda za nové složení a rychlý účinek a nesmím opomenout hezky design krabičky

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeňka

• Přírodní složení

Urinal akut skvělá volba , při potížích už na druhý den velké zlepšení . Za sebe mohu doporučit. Vyhovuje mi přírodní složení . Velikost tabletky je také akorátni. Při častých zánětech močového ústrojí je dobré užívat preventivně. Neuškodí a hlavně pomůže.

ADIEL Kotvičník zemní Tribulus terrestris 90 kapslí

ADIEL Kotvičník zemní Tribulus terrestris 90 kapslí

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna přerovák

nevím

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

Přidáno: 27. srpna 2023

• Tvar a barva tablety
  • Chuť

Výrobek jsem užívala preventivně a zafungoval velmi dobře. Líbí se mi složení produktu, ale nejvíce mne nadchla barva tablet. Tablety, ač na můj vkus jsou větší, tak jsou hladké a dobře se polykají. Já osobně doporučuji. Balení je menší l, ale dostačující, krabička je elegantní,. Užívá se 1 tableta za den.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25