Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy na močové a pohlavní orgány

Ověřený zákazník Testuj.to Zlata

• celkové provedení obalu
  • velikost tabletek
  • rychlá pomoc při potížích
  • složení
  • nic jsem nenašla

Urinal Akut od firmy Walmark mně mile překvapil. Jednak svým složením a jednak svým účinkem. Pomohl mně při náhlém pálení při močení. Po třech dnech, kdy jsem brala 1 tabletu denně, moje problémy zmizely. Celkové provedení obalu a tabletek je opravdu povedené.

Ověřený zákazník Testuj.to Patrika

• balení
  • dávkování
  • složení

designově a barevně pěkně provedené balení, poměrně vysoká cena 1 tablety, snadné dávkování, oceňuji komplexní složení pro podporu nejen močopohlavní imunity, využila jsem po nastydnutí pro rychlou úlevu a zmírnění potíží spojené s prochladnutím močových cest-funguje

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Opravdu funguje
  • Vysoká cena
  • Funguej při ldlouhodobém užívání

Pohodlná aplikace, hezké a lákavé balení. Tento doplňek opravdu funguje, ale v mém případě při dlouhodobém užívání, protože po vysazení se mi problémy vrátili, což je pak velmi náročné finančnĚ. Záleží tedy na rozsahu Vašeho problému a zda jste do tohoto přípravdu ochotni vložit peníze. Jeho účinek je skvělý.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• rychlost účinků
  • není třeba užívat pravidelně

Od malička trpím na záněty močových cest bez jasné příčiny. Byla jsem na mnoha (častokrát velmi nepříjemných) vyšetřeních a nikdo mi nebyl schopný vysvětlit, odkud záněty pochází. Považuji to tedy za svůj psychosomatický problém a Urinal Akut mi vždy pomůže a zachrání před užíváním antibiotik.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Účinek
  • Design tabletek
  • Cenová dostupnost
  • Dostupnost v lékárnách

S Urinalem Akut jsem byla velmi spokojená, a to především z rychlosti nástupu jeho účinku. Složení je zdraví příznivé, obsahuje extrakt z brusinek, které napomáhají zdraví močového měchýře. Tabletky jsou velikostně v pořádku a není složité je polknout. Věřím, že se jedná o kvalitní doplněk při řešení lehkých obtíží močového měchýře.

Ověřený zákazník Testuj.to Sarka

Zakoupeno v Testuj.to

• P dvou tabletách už jsem cítila ulevu

Urinal má pěkně nové balení na krabičce jsou obrázky z kterých je jasné , že je na močové cesty. Je složen z brusinek, zlatobylu tudíž z bylinek což je super
A ještě. má ve složení vitamin D který podporuje imunitní systém což je velké plus
Mě zabral rychle po dvou tabletách velká úleva.
Určitě ho doporucuji, všem s problémy močových cest.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Dávkování
  • Rychlá úleva od pálení

Malé tabletky se dobře polykají, stačí jedna tableta denně. Nástup účinku je velice rychlý a úleva od nepříjemného pálení či řezání přichází brzy. Nutné je rovněž dodržovat zvýšený pitný režim. Tablety obsahují výtažek kanadských brusinek, zlatobýl obecný a vitamím D. Tato kombinace působí příznivě na močové cesty a podporu obranyschopnosti organismu.

Ověřený zákazník Testuj.to Irena

• rychlý účinek
  • menší balení
  • jednoduché návkování

Urinal Akut přípravek byl účinný po prvním požití. Rychle mě zbavil močových potíží. Líbilo se mi přírodní složení přípravku. Také oceňuji snadné dávkování- jedna tableta denně. Krabička je v menším balení, které je dostačující. Tablety se polykají snadno. Doporučila bych jej každému, kdo se trápí s močovou infekcí.

• snadné použítí
  • užívání 1x denně
  • rychlý nástup účinku
  • zápory jsem neshledala

Přípravek urinal akut ve formě snadno polykatelných menších , červených tablet jsem měla možnost vyzkoušt právě včas. Po celodenním koupání ve venkovním koupališti jsem večer začala pociťovat první příznaky infekce močových cest, proto jsem ihned začala užívat urinal a po dvou dnech jsem se opět cítila zcela fit. Výhodou je,že se užívá 1x denně a při užití od prvích příznaků opravdu funguje. Jestli by pomohl i při rozjeté infekci nemohu posoudit. Ale díky složení by zcela jistě napomáhal organismu k rychlejší rekonvalescenci.

• jedna tableta denně
  • vyšší cena, které ale stojí za to

Urinal Akut jsem užívala před dvěma měsíci. Byla to moje první zkušenost s tímto produktem. A jsem nadšená. Je to certifikovaný produkt s kanadskými brusinkami, které jím i sušené. Také mě vyhovuje dávkování: 1 tableta denně. Jelikož trpím častěji než bych chtěla, začnu užívat Urinal akut preventivně.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva Pakošová

Zakoupeno v Testuj.to

• Poskytuje skutečnou úlevu při problémech
  • Snadná aplikace
  • Složení podporuje imunitní systém
  • Jednoduché dávkování
  • Lze používat při antibiotické léčbě
  • Praktické balení
  • Ocenila bych větší balení

Urinal Akut je pro mne velice důležitý a sahám po něm pokaždé při potížích s močovými cestami a taky po antibiotické léčbě, kdy často mívám nepříjemné pálivé pocity. Urinal tablety se snadno polykají, mají hezkou fialovou barvu a příjemnou chuť. Užívání je jednoduché, stačí jedna tableta denně. Urinal Akut skutečně funguje a poskytuje rychlou úlevu od potíží.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Složení obohacené o vitamín D
  • Velikost a tvar tablety
  • Účinná pomoc při akutních potížích
  • Vysoký obsah účinných proanthokyanidinů

Doplněk stravy Urinal Akut při akutních potížích močových cest opravdu doporučuji jako účinnou pomoc proti pálení, řezání a svědění. Balení je bohužel poměrně malé (obsahuje jen 10 tablet), ale menší velikost tablet a kulatý tvar mi vyhovovaly. Navíc se mi líbilo složení s přírodními proanthokyanidiny a přidaným vitaminem D pro podporu imunity. Vyzdvihuji vysokou koncentraci obsažených proanthokyanidinů i vitaminu D, který byl dokonce obsažen v množství celé doporučené denní dávky.

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

Zakoupeno v Testuj.to

• snadné užívání - forma tablet
  • snadné užívání - 1x denně
  • nic, jsem spokojená

Vyzkoušela jsem Urinal Akut již dříve při dysurických potížích. Při užívání Urinalu došlo ke zlepšení takřka okamžitě, pálení a časté močení bylo mírnější hned druhý den, úplně v pořádku jsem se cítila asi po 4 dnech. Tentokrát jsem Urinal užívala spíš preventivně, ale asi taky zapůsobil, protože i při zhoršených hygienických podmínkách a prochlazení jsem neměla žádné potíže.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Velikost tabletky
  • Složení
  • Vhodný přípravek pro těhotné a kojící

Urinal Akut má výborné složení tří látek - kanadské brusinky, zlatobýl obecný, vitamín D. Design krabičky je lákavý. Tableta se dobře zapíjí, je malá. Stačí 1 tableta denně, výsledek se dostaví při včasném nasazení po jedné tabletě. Mohou užívat těhotné i kojící, obsahuje přírodní složení.

• Rychlý účinek

Účinek Urinalu Akut se zlatobýlem obecným se dostavil poměrně rychle a zabránil u mne braní antibiotik při počínající cystitidě.Výhodou je i obsah vitamínu D , což je důležité hlavně v zimních měsících , kdy nejvíce chybí.Kombinace kanadských brusinek a zlatobýlu je zřejmě účinná.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivanaivana

• Rychly nástup úlevy
  • Lehce jdou polkonout
  • Krasny vzhled
  • Cenova dostupnost

Urinal Akut mě nadchl.Prijemě vypadající tablety,snadno uživatelné.Rychle mi zabrali od potiží.Hezky vypadající jak design,tak i plní vše co jsem od Urinalu očekávala.Rozhodně bych doporučila svým kolegyni,známým.Často trpím záněty močových cest,určitě při komplikací budu volit jediné Urinal Akut.Take se mi líbí cenová dostupnost.

• Složení
  • Design

Urinal Akut mě hned na začátku překvapil a potěšil svým designem. Prášky jsou růžové a to ocenuji, protože je to takové veselejší. Jsem ráda, že výrobek obsahuje Vitamin D. Aplikace je běžná, jako u jiných prášku. A u užívání jsem vděčná, že stačí jen jeden prášek denně. A výsledek? Bolest močového měchýře mizí. Takže rozhodně doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Rebeka

• Forma produktu
  • Efektivita
  • Rychlý nástup účinku
  • Neshledala jsem negativa

Produkt hodnotím velmi kladně. Rychle mi pomohl od obtíží s močovým měchýřem. Je třeba jej nasadit za včasu a lépe s odborníkem konzultovat dávkování. Při tomto postupu lze předejít užívání antibiotik. Taktéž oceňuji formu přípravku. Pohodlně se užívá a je vhodný díky svému balení i na cesty.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• funguje
  • 1 tableta denně
  • rychlá pomoc
  • Poměrně vysoká cena.

Urinal Akut se zlatobýlem obecným, vitaminem D a koncentrovaným extraktem z brusinek velkoplodých je účinný přírodní lék, který pomáhá při počínajících zánětech. Je to rychlá úleva od pálení, celkově zklidňuje. Stačí jedna tableta denně a lék zabírá velice brzy. Já doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Tablety

Pravdu rychla uleva jak Urinal akut slibuje, po 3ti tablete jsem pocitovala ucinek. Snadná aplikace-tabletka. Určitě se v případě potřeby budu k přípravku znovu vracet. Líbí se mi ,že se urinal dá používat i jako prevence v případě,když půjdeme třeba do bazenu vezmu již předem.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25