Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy na močové a pohlavní orgány

Ověřený zákazník Testuj.to Agáta

• Velikost tablet
  • Dávkování

Vyšší cena za jednu tabletu. Tablety jsou malé a dobře se polykají. Nejsou ani s příchutí. Vyhovuje mi dávkování/ tedy 1 tabletu jedenkrát denně. Opravdu funguje a pomáhá velice rychle. Je dostupÿ v obchodech a na internetu. Vyhovovalo by mi
I větší baleni

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• složení
  • ústupky bolesti

Urinal vždy pomůže, problémy s močovým měchýřem ustoupí. Jediná nevýhoda je v ceně, je dost drahý, ale co se dá dělat. Doporučuji vřele dál. Dá se používat i dlouhodobě. Ačkoliv se jedná jen o potravinový doplněk, jednoznačně pomáhá a bolesti ustoupí a to je nejdůležitější.

Ověřený zákazník Testuj.to Olga

• praktické balení
  • pouze jako podpůrná léčba

Musím uznat, že tablety Urinal Akut jsou opravdu praktické a snadno použitelné. Balení se vejde do kabelky a tak je mohu mít s sebou vždy, když jsem mimo domov. Při prvních příznacích zánětu močových cest jsem s nimi začala a za pár dní jsem si všimla mírného zlepšení. Naneštěstí, mé naděje na úplné vyléčení pouze pomocí Urinal Akut se nenaplnily. Musela jsem se nakonec obrátit na lékaře a dostala jsem antibiotika. Doporučuji tedy tablety Urinal Akut jako užitečnou podpůrnou léčbu, ale pokud máte silnější zánět močového měchýře, nebojte se vyhledat odbornou lékařskou pomoc a získat adekvátní léčbu.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Malé tabletky,dobře se polykají

Urinal akut bych určitě všem doporučila. Při prvních příznacích zánětu močového měchýře mi okamžitě pomohl. Balení by mohlo obsahovat víc tablet. Tablety mají super velikost,dobře se polykaji. Myslím,že to zvládnou i ti,kteří mají s tabletami problém.

Ověřený zákazník Testuj.to marie

• účinky
  • nemám

Urinal akut patří do mojí lékarničky a na cesty si jej vždy vozím sebou. Mohu jej doporučit. Tabletky se dobře polykají. Mám dobré zkušenosti. Obsahuje brusinky,vitamín D a také D mamosu. Již jedna tabletka mi dokáže pomoci. Design balení je příijemný.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Účinnost
  • Množství

Design obalu zaujme a není zas tak na první pohled poznat o jaké léky se jedná. Jsem ráda, že se mi po něm rychle uleví. Chválím nové složení a neustálé zlepšování tohoto produktu.
Má Spoustu vitamínů pro správnou funkci imunitního systému. Velikost tablety je příjemná, mám totiž problém polykat velké tablety, takže jsem s těmito spokojená, lehce se polykají. Produkt doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Tablety se dobře polykají
  • Stačí 1 tableta denně - vhodné na cesty
  • Rychlá úleva od nepříjemných potíží
  • Prevence problémů

S Urinalem Akut jsem spokojená především proto, že ulevuje již po krátké době, což opravdu oceníte při problémech s močovými cestami, které dokážou potrápit. Složení tablet je kvalitní, silné, takže stačí 1 tobolka denně. Navíc se velmi snadno polyká a obsahuje jako bonus vitamín D na imunitu. Jsem spokojená a ráda budu užívat dále

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Rychlý nástup účinku
  • Kvalitní složení
  • Stačí 1 tableta denně

U problémů s močovými cestami je prioritou, aby se rychle vyřešily a nepříjemné pocity co nejrychleji ustoupily. Tohle naštěstí Urinal dokáže a pozoruji i obecně nižší frekvenci potíží při pravidelném užívání tablet. Složení je kvalitní, značka Walmark je na trhu dlouhodobě známá. Tablety se dobře polykání a oceňuji, že stačí pouze jedna denně. Doporučuji.

Zakoupeno v Testuj.to

• Rychlý a efektivní nástup účinku
  • Příjemné užívání
  • Barevná odlišnost

Urinal Akut jsem již vyzkoušela já a doporučila jsem ho i dceři, která má také často problémy s močovým měchýřem. Obě jsme s účinkem přípravku velice spokojené. Nejen s rychlým nástupem přípravku, ale i s efektivitou účinku. Tablety nezapáchají a dobře se polykají. Jsou i barevně odlišné od ostatních, takže si je nespletu s jiným lékem nebo doplňkem.

• 1 tableta denne
  • Velikost balení
  • Výsledný efekt velmi rychle
  • Nenašla jsem

Přípravek Urinal Akut mě vazne zachránil. Je to jediný volně dostupný lek, který opravdu zabírá. Jeho slozeni je pouze z kvalitních látek. Vzhled balení je fajn, nijak mě nepohorsuje. Velikost balení je za mě v pořádku. Vejde se kamkoliv. Tento produkt mohu urcite doporučit! Pomohl mi již po par tabletach. Jiné přípravky mi takto rychle nepomohli. Potykam se již po několikáté s problémy s mocovymi cestami. Léčeno i atb a vzdy se problémy vrátili. Nyní můžu rict, ze jsem se jich opravdu zbavila!

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Balení
  • Velikost pilulky
  • Obsah zlatobýlu
  • Nevhodnost do 12 let

Balení by mohlo být menší, jelikož se jedná pouze o 10 tablet. Vzhled napovídá, že se doplněk stravy zaměřuje na močový měchýř. Ve složení mě velmi zaujal zlatobýl, jelikož patří mezi rostliny vhodné při onemocnění močového měchýře. Pilulka je plochá a kulatá, ideální ke spolknutí. Užívání 1 krát denně je idealní pro ty, kteří na dávkování zapomínají. Výsledek používání hodnotím kladně, zmizely mé problémy s močením a pálením.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Snadné použití
  • Přírodní složení
  • Přítomnost zlatobýlu a vitamínu D
  • Volně prodejné
  • Tabletky dost podobné lentilce

Pro mne jako diabetika užívajícího Jardience ( skvělý lék, ale s vyšším rizikem onemocnění močového ústrojí) je Urinal Akut cestou, jak se vyhnout antibiotikům, když už urologické čaje nezabirají. Poznám problémy už předem, nasadím Urinal akut a po cca 10 až 14 dnech jsem zase v pořádku. Jeho složení považuji za unikátní z toho důvodu, že kromě ověřeného extraktu z kanadských borůvek obsahuje také zlatobýl, který účinek brusinek ještě posiluje. A také vitamín D, kterého zvláště v zimě není v těle dost . Je pro mne důležité, že se jedná o čistě přírodní produkt bez vedlejších účinků.Užívání je příjemné i z toho důvodu, že stačí jedna snadno se polykající tabletka denně.

• Rychle ucinkuje
  • Cenove dostupny

Za me nejlepsi pomocnik na mocove cesty. Neuveritelne rychle ucinkuje a u me doma nesmi nikdy chybet. Je to vec ktera se mi zatim pri problemech nejvice osvedcila. Mam jiz nekolikate baleni a opravdu jsem jeste nenarazila na lepsi produkt. Moc doporucuji kazde zene kterou mocove cesty trapi

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Složení
  • Rychlá úleva
  • Vzhled balení

Urinal akut mě překvapil, že je doopravdy účinný a rychle zabírá. Líbí se mi jeho složení, tabletky jsou akorát velké, nedělají mi potíže. Jednoduchý a vkusný design obalu, ale co je nejdůležitější doopravdy mi zabral. Po dvou dnech se mi obrovsky ulevilo.

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

• Vážně funguje
  • Male tabletky
  • Sehnatelny vsude

Vážně funguje, vyzkoušeno při akutních potížích. Dá se sehnat v každé lékárně. Myslím, že by neměl chybět v žádné domácí lékárničce.

Každá žena, která někdy zažila pálení z důvodu začínající infekce určitě hledá něco, co jí zaručeně a rychle pomůže. Tohle je řešení.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

Zakoupeno v Testuj.to

• Je to volně prodejný produkt, který dokáže pomoci při potížích

Urinal Akut je skvělý pomocník při začínajícich problémech s močovými cestami. Pokud ho začnu užívat hned v počátku, podaří se mi zabránit rozšíření infekce močových cest. Obsahuje extrakt z kanadských brusinek a zlatobýlu obecného, obojí napomáhá udržet močový měchýř a močové cesty v pořádku. Spolu s užíváním Urinalu je potřeba i prijimat vice tekutin.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Složení
  • Účinnost

Po dlouhodobých problémech s močovým měchýřem a cestami po porodu, jsem ráda, že jsem mohla zkusit tento produkt. Zatím jsem Urinal nedobrala, ale pomohly už první dvě tablety, jednou jsem ho měla na problémy se zánětem a zabral a pomohl hned, měla jsem ho na doporučení kamarádky. Takže za mě super. Jak složení, tak účinnost léků. Určitě mi pomůže i tentokrát.

Ověřený zákazník Testuj.to Brigitta

• Rychlost účinku
  • Ve formě tobolek
  • Účinné složení

S Urinalem Akut jsem více než spokojená. Dříve jsem používala jen sušené brusinky a ty hned nezabraly. Kombinace obojího je pro mě aktuálně nejlepší. Oproti verzi, kde je prášek rozpustný ve vodě, je tato aplikace ve formě tobolek příjemnější. Vždy mi pomohl při akutních potížích díky svému složení.

Ověřený zákazník Testuj.to Bohumila

• snadné polykání
  • rychlé ustoupení infekce
  • dobrá dostupnost výrobku
  • vše v pořádku

Urinal akut je nejlepší lék na trhu na uroinfekce. Užívám jej již při prvních příznacích. Užití snadné, polykání také. Ustoupení potíží je rychlé, u mne úleva cca do 3 hodin od požití. Lék je volně prodejný a dostupný v hodně lékárnách. Obsahuje kanadské brusinky, které léčbě infekce velmi napomáhají.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Vzhled krabičky
  • Užívání - dávkování
  • S vitamínem D

V prvé řadě je super, že se Urinal Akut užívá pouze jednou denně! Navíc je obohacen o vitamín D, což je velké plus. Krabička je také moc hezká a vkusná. Na můj problém pomohly 4 tablety (což znamená, že za čtyři dny jsem měla po problému) a zbytek tablet mám uloženo na příště, ikdyž doufám, že příště nebude moc brzy ? určitě doporučuji, protože s touto značkou mám jen samé dobré zkušenosti.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25